Categories Nasi Goście Archive | Tiszyna

Kategoria: Nasi Goście

Boże Narodzenie

Opinie Gości, to najlepsza ocena naszej pracy i zaangażowania: "W Tiszynie spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i naturę, z dala od zgiełku wielkiego miasta. W lecie we wsi zamieszkuje więcej bocianów niż ludzi. Gospodarze serdeczni, kontaktowi, rozpieszczają gości smakowitymi, swojskimi specjałami kuchni podlaskiej. Duża część wspólna do dyspozycji gości,…
Czytaj więcej

Rowerem przez Podlasie

GreenVelo Rowerowo szlakiem GreenVelo grupa 17 osób z Via Verde wyjazdy rowerowe zatrzymała się u nas, aby zjeść kolację, śniadanie i nabrać sił na kolejny dzień. Pani Basia jest organizatorką na medal!
Czytaj więcej

Wielkanoc w Tiszynie

WIELKANOC na PODLASIU w TISZYNIE W tym roku mieliśmy okazję gościć cudownych ludzi: Justynę i Arka oraz panią Basię i pana Wojtka, Małgosię i Paulinę. Pozdrawiamy serdecznie!
Czytaj więcej

Super grupa Green Velo z Rabki-Zdrój

Pan Janusz pisze o nas: "Ładne miejsce, cisza i spokój. Idealne miejsce dla rowerzystów. Niedaleko biegnie trasa Green Velo. Przepyszne śniadania, swojskie wędliny i placuszki gospodyni." Goście do tańca i do ... Grają, śpiewają i do tego jeszcze jeżdżą na rowerach :) Pozdrawiamy serdecznie Pana Roberta, Janusza, Grzegorza, Macieja i ich wspaniałe dziewczyny!
Czytaj więcej