Podlaska AgroLiga 2020

Podlaska AgroLiga 2020

Zostaliśmy laureatami Podlaskiej Agroligi 2020!

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Hajnówce zakwalifikował nas do konkursu Agroliga 2020. Znaleźliśmy się wśród 6 firm i 6 gospodarstw rolnych, które ubiegały się o tytuł Podlaskiego Mistrza AgroLigi 2020. To bardzo prestiżowy konkurs, którego celem jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań i pokazanie sukcesów podlaskich rolników i agroprzedsiębiorców. A my wśród nich! 🏆

Komisja, która oceniała naszą agroturystykę była zachwycona klimatem, ciszą i regionalnym, swojskim jedzeniem.

Podsumowanie konkursu AgroLiga 2020 odbyło się 23 września w Księżynie.  Wśród gości znaleźli się Mieczysław Baszko Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Bohdan Paszkowski Wojewoda Podlaski, Stanisław Derehajło Wicemarszałek Województwa Podlaskiego.

Wojciech Mojkowski, Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,  podkreślił znaczenie konkursu, gdzie doceniono trud rolników i agrofirm włożony w budowanie swojej działalności.

Bardzo dziękujemy Staroście Hajnowskiemu, Panu Andrzejowi Skiepko, za to, że przyjechał na tę uroczystość z naszego powodu.

Podczas uroczystej gali otrzymaliśmy dyplomy, statuetki, nagrody i podziękowania. Jest nam niezmiernie miło, że zauważono naszą pracę. Cieszymy się ogromnie z wyróżnienia!